Lekker dweilen in Sneek met de Smallband

Lekker dweilen in Sneek met de Smallband

Wat een feest! De Smallband kon weer meedoen aan de Sneeker Dweildag. De 10e editie begon nogal nat, maar gelukkig was de opening in de overdekte Veemarkthal. Na een waanzinnige opening van Advendo uit Sneek, mochten de bijna 50(!) dweilorkesten uit heel Nederland hun muzikale kunsten laten horen.

Heerlijk gespeeld en ook nog mooi resultaat

Tijdens de Sneeker Dweildag laten de bands 3x van zich horen voor een jury. Dat kan voor de gezelligheid in de leutklasse, of in de wedstrijdklasse. Aan die klasse deed de Smallband mee. Het eerste blokje was al aardig, maar nog een beetje inkomen. Maar optredens 2 en 3 waren genieten! Er werd heerlijk gespeeld, de sfeer zat er goed in en ook het publiek (en zelfs de jury!), deinde lekker met ons mee. En net als in Bemmel kunnen we weer trots zijn op het resultaat! De jury was zeer onder de indruk van de solisten, de kwaliteit van de band én het afwisselende repertoire.

Geniet hieronder van het optreden van de Smallband.

De Beste Vloggers in Sneek

Superleuk, tijdens de finale bleek de vlog van Elise en Tristan de beste van de dag te zijn! Daarmee won de Smallband 2 goed gevulde koelboxen. Bekijk de prijswinnende vlog hieronder.